Kremy do twarzy, dlaczego i kiedy warto ich używać?

Kremy do twarzy, dlaczego i kiedy warto ich używać?

Każdy typ skóry wymaga innej pielęgnacji oraz dobrze dobranych składników odżywczych. Innych kosmetyków powinniśmy używać, gdy nasza skóra jest wrażliwa i alergiczna, a innych, gdy jest tłusta i trądzikowa. Do codziennej pielęgnacji warto wykorzystywać kosmetyki najlepiej z tej samej serii. Na takie serie składają się kremy do twarzy, tonik, mleczko, peeling czy odpowiednio dobrane serum. Szczególną uwagę warto zwrócić na krem, w zdecydowanej większości o właściwościach nawilżających, po który najchętniej sięgamy. Kremy te zawierają wiele cennych substancji, wpływających nie tylko nawilżenie, ale i odżywienie skóry twarzy. Dzięki temu wygląda ona młodo i promiennie.

Działanie kremów nawilżających do twarzy

Dobór kremu nawilżającego powinien uwzględnić rodzaj skóry, ewentualne problemy skórne oraz warunki otoczenia, w którym najczęściej przebywamy. Każdy krem powinniśmy więc dobierać ze szczególną uwagą. Krem nawilżający, najchętniej wybierany przez Polki, pozwala nawilżyć skórę, jak i zregenerować ją oraz odżywić. Jednak właściwie dobrany krem to klucz do sukcesu, jakim jest zminimalizowanie lub wyeliminowanie problemów z odwodnieniem skóry, suchością, zaczerwienieniami czy przetłuszczaniem się. Pragnąc zadbać o skuteczną pielęgnację, warto sięgnąć po sprawdzone produkty wysokiej jakości, takie jak kremy do pielęgnacji z bogatej oferty SYNCHROLINE. Preparaty z tej serii wyróżniają się silny działaniem, gdyż bardzo intensywnie odżywiają i odbudowują strukturę skóry twarzy. Spowodowane jest to dużą zawartością substancji aktywnych, które uwzględniają potrzeby każdego typu skóry.

Kremy do twarzy z filtrem - niezbędne rozwiązanie na lato

Latem warto zadbać o kompleksową ochronę i nawilżenie jednocześnie, gdyż słońce działa dwutorowo na skórę. Z jednej strony nadaje jej piękny, brązowy odcień, jednak z drugiej strony, ze względu na promieniowanie ultrafioletowe, uszkadza jej komórki. Pragnąc cieszyć się piękną i słoneczną pogodą, warto zastosować kremy do twarzy z filtrem, mianowicie SUNWARDS FACE CREAM SPF 30. Produkt ten skutecznie chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym jak UVA i UVB. Jednocześnie wyróżnia go wiele innych zalet, takich jak działanie nawilżające ze względu na zastosowany ksylitol i glicerol oraz antyoksydacyjne. Wykazuje także działanie przeciwzmarszczkowe, gdyż w trakcie jego produkcji wykorzystano technologię HAT, Hyaluronic Acid Technosophy. Krem z serii SUNWARDS posiada wiele cennych składników aktywnych, wśród których należy wymienić: kwas hialuronowy, glicerol, ksylitol oraz MSM. Dzięki temu produkt ten doskonale sprawdzi się jako skuteczna ochrona przeciwsłoneczna dla każdego rodzaju skóry. To z pewnością najlepsze kremy do twarzy, jakie możemy polecić naszym klientkom.

Krem nawilżający do twarzy a trądzik

Skóra tłusta i trądzikowa wymaga szczególnej pielęgnacji, gdyż potrafi ona sprawić sporo problemów. Dlatego też wybierając krem nawilżający na trądzik lub dla skóry skłonnej do przetłuszczania, warto zadbać, by miał on w swoim składzie odpowiednio dobrane składniki odżywcze. Dodatkowo taki krem powinien wyróżniać się lekką konsystencją, zmniejszać produkcję łoju oraz charakteryzować się właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwbakteryjnymi. Takie cechy posiada produkt z serii SYNCHROLINE, mianowicie krem do skóry tłustej i trądzikowej AKNICARE CREAM. Krem ten, ze względu na zastosowanie kwasu hialuronowego, dba o odpowiednie nawilżenie skóry. Pozostałe substancje aktywne, jak kwas salicylowy i inne składniki, przyczyniają się do niwelowania niedoskonałości wynikających z posiadania konkretnego typu skóry. Krem ten ma wiele zalet, wśród których należy wymienić wspomniane doskonałe nawilżenie przy równoczesnym zmatowieniu skóry. Dodatkowo wspomniany krem bardzo szybko się wchłania i doskonale uzupełnia codzienną pielęgnację skóry tłustej oraz trądzikowej. To ważne, zwłaszcza podczas wykonywania porannego makijażu.

All comments