skóra wrażliwa i alergiczna

Cera wrażliwa cechuje się dużą podatnością na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych, do których zaliczyć można na przykład mróz, zanieczyszczone powietrze lub niewłaściwie dobrane kosmetyki. W wyniku zaistnienia takich czynników mogą pojawiać się różnego rodzaju niekorzystne symptomy jak zaczerwienienie lub swędzenie. Podobne objawy mogą mieć także miejsce w przypadku cery alergicznej. Aby uniknąć nieprzyjemnych doznań, należy we właściwy sposób pielęgnować swoją skórę, za pomocą specjalnie dobranych kosmetyków. Znajdziesz je w ofercie sklepu internetowego synchroline.pl.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

SENSICURE® Cream gel, 50 ml

SENSICURE® Cream gel, 50 ml

Cena podstawowa 65,00 zł -20% Cena 52,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • -20%
SENSICURE® PWS, 250 ml

SENSICURE® PWS, 250 ml

Cena podstawowa 42,00 zł -20% Cena 33,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • -20%
SENSICURE® PWS, 500 ml

SENSICURE® PWS, 500 ml

Cena podstawowa 62,00 zł -20% Cena 49,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • -20%

Odpowiednia pielęgnacja skóry wrażliwej i alergicznej

Skóra wrażliwa w nadmierny sposób reaguje na różnego rodzaju czynniki. Może być to uwarunkowane genetycznie lub związane z chorobami. Takiej cerze zaszkodzić może wszystko, co pochodzi z zewnątrz i ma bezpośredni kontakt ze skórą. Do właściwej pielęgnacji niezbędny jest odpowiedni dobór kosmetyków. Należy stosować preparaty przeznaczone do cery wrażliwej. W ich składzie nie ma substancji, które mogłyby oddziaływać na skórę w sposób drażniący. Skóra alergiczna wywołuje reakcje podobne jak wrażliwa. Nieprzyjemne odczucia są w tym przypadku wywoływane przez alergeny, które przenikają przez uszkodzoną barierę skórno-naskórkową i powodują reakcję zapalną. To bardzo wymagający i mało tolerancyjny typ skóry. Zasady pielęgnacji są bardzo podobne. Cera wrażliwa i alergiczna wymaga stosowania właściwych kosmetyków i unikania twardej, chlorowanej wody.

Produkty do cery wrażliwej i alergicznej

Cera wrażliwa i alergiczna musi być pielęgnowana za pomocą odpowiednio dobranych kosmetyków. Tego rodzaju preparaty znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego synchroline.pl. Polecamy kremy, których stosowanie wpłynie na wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Działanie przeciwzapalne i łagodzące pozwala na zmniejszenie dokuczliwych podrażnień, odpowiednie nawilżenie i zniwelowanie poczucia dyskomfortu. W przypadku cery wrażliwej i alergicznej pomocna może się okazać również woda micelarna. Preparat może być wykorzystywany każdego dnia do usuwania zanieczyszczeń i makijażu. Dzięki regularnemu stosowaniu zwiększa się odporność skóry na czynniki zewnętrzne. Woda micelarna wykazuje znakomite właściwości nawilżające, dzięki czemu daje długotrwały efekt świeżej i zdrowo wyglądającej skóry.

Skutecznie działanie kosmetyków do cery wrażliwej i alergicznej

W naszym sklepie internetowym znajdują się produkty przeznaczone do oczyszczania i pielęgnacji cery wrażliwej i alergicznej oraz produkty uzupełniające. Co ważne, wszystkie cechują się doskonałą jakością i przynoszą zauważalne efekty. Preparaty dopasowane są do konkretnego typu cery, dzięki czemu bardzo korzystnie na nią oddziałują. Pozwala to dostarczyć skórze wszystkich niezbędnych elementów, które sprawiają, że zawsze wygląda świeżo i zdrowo. Osoby korzystające z naszych kosmetyków zyskują natomiast dobre samopoczucie i większą pewność siebie, która wynika ze świetnego wyglądu każdego dnia. Już dziś przekonaj się o korzyściach, jakie możesz osiągnąć dzięki wykorzystaniu naszych kosmetyków! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, dostępnym na stronie internetowej naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Wybierz sprawdzone kosmetyki, których działanie zostało potwierdzone!