skóra odwodniona

Cera odwodniona to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Tego rodzaju skóra twarzy automatycznie traci swój blask, często zaczyna się także łuszczyć. Często jednak odwodniona skóra nie jest efektem konkretnego typu cery, ale na przykład nieodpowiedniej diety, czy stosowania niewłaściwych kosmetyków. Zdarza się, że popełniamy błąd, kwalifikując naszą skórę jako suchą, tymczasem odwodniona cera przeważnie jest okresem przejściowym. Ten stan ma często niekorzystny wpływ na ogólne samopoczucie, dlatego należy o nią zadbać. Warto stosować odpowiednie preparaty zarówno do pielęgnacji, jak i demakijażu, które zapewnią regularne, długotrwałe nawilżenie Twojej skóry. Tym samym dużo szybciej odzyska ona swój blask. Suchy typ cery wymaga stałej, codziennej i regularnej pielęgnacji. Styl naszego życia oraz dieta ma ogromne znaczenie podczas tego procesu.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Kosmetyki dla odwodnionej skóry twarzy

Skóra odwodniona, a skóra sucha - tych pojęć nie należy ze sobą łączyć, zwłaszcza w przypadku doboru odpowiednich kosmetyków. Do codziennej pielęgnacji i niwelowania obecnych, skórnych problemów najlepsze będą delikatnie, ale głęboko nawilżające. Warto zwrócić uwagę, by nie posiadały substancji drażniących. Odwodniona skóra twarzy potrzebuje nie tylko regularnego nawilżenia, ale i łagodzenia podrażnień. Charakteryzuje się bowiem silną wrażliwością na różnego typu czynniki zewnętrzne, np. zmianę temperatury. Dzięki odpowiednio dobranym specyfikom Twoja skóra będzie prezentować się naturalnie i świeżo. Warto pamiętać o regularności wykonywania czynności pielęgnacyjnych, aby efekt nawilżenia suchej cery był trwały.

Odwodniona skóra twarzy - te kosmetyki warto mieć

Dlaczego? Otóż są połączeniem nie tylko perfekcyjnej pielęgnacji, ale i zdrowego oczyszczania. Pamiętajmy, że odwodniona skóra twarzy to problem, który może nas dotknąć w każdym wieku i o każdej porze roku. Proponowane przez nas kosmetyki skutecznie działają niezależnie od wyżej wymienionych czynników. Staramy się, aby dostarczane preparaty były przede wszystkim skuteczne. Z naszych kosmetyków mogą skorzystać osoby w każdym wieku, w tym osoby starsze, a nawet dzieci od drugiego roku życia. Skóra w niewłaściwym stopniu nawilżona to często efekt ciągłego zmęczenia, warto zatem skutecznie zwalczać ten problem.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć preparaty do pielęgnacji skóry, które m.in. przywrócą jej elastyczność. Kosmetyki oczyszczające, np. Cleancare face usuwają z niej toksyny przyczyniające się do powstawania problemu suchej skóry. Przy jej pielęgnacji należy pamiętać o preparatach uzupełniających, jak np. krem Synchrovit Contour Eyes&Lips zapewniający idealne nawilżenie w okolicach oczu i ust, czy Hydratime Plus długotrwale nawilżający i przywracający skórze blask.