Synchroline® to wyroby medyczne i dermokosmetyki stanowiące rozwiązanie w dziedzinie pielęgnacji skóry i dermatologii. Dzięki optymalnej skuteczności i bezpieczeństwu odpowiadają wymaganiom zarówno lekarzy, jak i pacjentów.

WIELOLETNIA TRADYCJA

SYNCHROLINE® jest jedną z marek firmy General Topics. Została ona założona w 1992 roku we Włoszech przez dr Gianfranco de Paoli Ambrosi i od niemal 30 lat dostarcza pacjentom na całym świecie skutecznych i bezpiecznych rozwiązań zwalczających i łagodzących różne problemy skórne. Przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja farmaceutyczna oraz wiedza poparta intensywnymi badaniami naukowymi, doprowadziły do powstania m.in. serii wyrobów medycznych i dermokosmetyków Synchroline.

INNOWACYJNE FORMUŁY I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Już na etapie rozwoju i tworzenia preparatów SYNCHROLINE ® wykorzystujemy naukową koncepcję łączenia składników aktywnych tak, aby ich działanie gwarantowało najwyższą skuteczność. Wszystkie dermokosmetyki powstały w wyniku wykorzystania najnowszych osiągnięć z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii. Dzięki własnym, lokalnym liniom produkcyjnym, kosmetyki są poddane dokładnej kontroli i zachowują najwyższą jakość.

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA

Działanie preparatów  Synchroline® zostało potwierdzone przez liczne badania kliniczne i laboratoryjne, dzięki czemu charakteryzują się wysoką tolerancją i bezpieczeństwem stosowania. Dermokosmetyki Synchroline® nie zawierają parabenów oraz dodatkowych substancji zapachowych.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA I UZNANIE NAUKOWE

Posiadamy aż 24 międzynarodowe patenty (PCT- Patent Cooperation Treaty), chroniące nasze formuły i badania oraz zapewniające unikatowe podejście do problemów skórnych. Liczne publikacje w najbardziej prestiżowych pismach medycznych potwierdzają wiarygodność badań i naukową wartość dermokosmetyków Synchroline®.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIA NA PROBLEMY SKÓRNE

Synchroline® to wyroby medyczne i dermokosmetyki, stanowiące kompleksowe rozwiązania na problemy skórne takie jak trądzik pospolity, różowaty, przebarwienia czy sucha skóra. Odpowiedni dobór składników aktywnych sprawai, iż preparaty działają jednocześnie na różne przyczyny tego samego problemu, zapewniając oczekiwane efekty.