pielęgnacja twarzy - preparaty punktowe

Twarz to jedna z najważniejszych części ciała, która wymaga codziennej pielęgnacji. Każdy z nas zmaga się z konkretnym typem cery, dlatego właściwe dobranie odpowiednich kosmetyków do wymagań skóry jest bardzo trudne. Twarz na co dzień potrzebuje dużej dawki odżywienia, nawilżenia i regeneracji. Ze względu na wszelkie występujące problemy skórne wymaga zajęcia się nimi w sposób kompleksowy i profesjonalny. Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji wyrobów medycznych oraz dermokosmetyków, które mają stanowić rozwiązanie w dziedzinie pielęgnacji skóry i dermatologii. Oferowane przez nas serie preparatów przygotowywane są w zgodzie z najnowocześniejszą technologią oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Dzięki temu gwarantujemy najwyższy poziom skuteczności, odżywienia i bezpieczeństwa dla każdego typu cery.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Skuteczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Prezentowane przez nas produkty są odpowiedzią na potrzeby wszelkich problemów skórnych. W naszej ofercie przedstawiamy preparaty do twarzy, wykonywane z najwyższej jakości, sprawdzonych składników. Wyróżniają się takimi właściwościami, które pozwolą na właściwą pielęgnację oraz oczyszczenie. Prezentowana przez nas kategoria preparatów do twarzy powstała na bazie dwóch, nowoczesnych serii wyrobów medycznych – Aknicare oraz Thiospot. Pierwsza z nich została stworzona z myślą o klientach zmagających się ze skórą trądzikową oraz przetłuszczającą się. Druga natomiast jest odpowiedzią na potrzeby skóry z przebarwieniami. Dzięki temu prezentowana przez nas oferta kosmetyków do pielęgnacji twarzy skierowana jest do najszerszej grupy odbiorców i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapomnij na dobre o problemach z trądzikiem i przebarwieniami!

Trądzik oraz przebarwienia to jeden z najczęściej występujących problemów skórnych. Walka zarówno z jedną, jak i drugą dolegliwością jest bardzo trudna i długotrwała. W celu podwyższenia możliwości poradzenia się z problemami skórnymi stworzyliśmy bardzo nowoczesną i innowacyjną ofertę kosmetyków do pielęgnacji twarzy, nakierowaną na wszelkie zmiany trądzikowe i intensywne przebarwienia. W ofercie posiadamy najwyższej jakości preparaty do twarzy, które wyróżniają się niezwykle skoncentrowaną formułą i zaawansowanymi właściwościami. Produkty z serii wyrobów medycznych Aknicare radzą sobie z pojedynczymi zmianami trądzikowymi, wpływając na nie alkoholową bazą. Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne i niezwykle skuteczne, przeciwdziałające powstawaniu stanów zapalnych.

Kosmetyki do oczyszczania twarzy z kolekcji Thiospot to bogactwo wyjątkowych składników, które za pomocą stosowania punktowego wyrównują koloryt skóry, a dodatkowo przeciwdziałają powstawaniu nowych przebarwień. Prezentowana przez nas oferta preparatów do twarzy to wyroby medyczne, które kompleksowo zadbają o pielęgnację cery, przynosząc ulgę w wielu problemach skórnych.