pielęgnacja twarzy - kremy

Odpowiednia, codzienna pielęgnacja twarzy to skuteczny sposób na odżywioną, zregenerowaną i pełną blasku skórę. Wiele kobiet zmaga się z różnymi problemami cery, ich zwalczanie nie należy zaś do najłatwiejszych zadań. To proces, który wymaga zarówno odpowiednich metod i preparatów, jak i czasu. Problemy z pielęgnacją cery powstają w związku z jej wrażliwością oraz niedostosowanymi kosmetykami do danych typów. Teoretycznie mamy do czynienia ze skórą normalną, suchą, tłustą, mieszaną oraz wrażliwą, ale jej konkretne zidentyfikowanie nie jest wcale takie proste. Jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych preparatów do właściwej pielęgnacji skóry są kremy do twarzy. Ich skład to bogactwo rozmaitych substancji odżywczych i nawilżających, dzięki czemu dostarczają cerze wszystkiego, czego potrzebuje do osiągnięcia promiennego, pozbawionego niedoskonałości wyglądu. Najwyższa jakość produktów pozwala kompleksowo zadbać o jej odżywienie oraz nawilżenie.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Liczy się jakość i zaawansowane składniki

Dobór odpowiedniego kremu ze względu na konkretny typ cery bardzo często stwarza mnóstwo problemów. Zdarza się, że dany preparat odpowiada jednej osobie, a u drugiej powoduje podrażnienie bądź nie przynosi pożądanych efektów. W związku z tym, rozpoczęcie skutecznej pielęgnacji wymaga cierpliwości i zaangażowania. Warto w pierwszej kolejności znaleźć dobrą, rekomendowaną markę kosmetyków. Podstawą pielęgnacji jest krem do twarzy, który pozwoli na osiąganie pozytywnych efektów odżywczych, regeneracyjnych, nawilżających oraz oczyszczających. Wyeliminuje dolegliwości takie jak: suchość, odwodnienie, tłustość, przebarwienia czy zaczerwienienia. Jego codzienne stosowanie sprawi, że skóra będzie promienna i co ważne - gotowa do makijażu. Polecane przez nas kremy to innowacyjne rozwiązania. Sprawdzą się przy każdym typie skóry.

Mnóstwo możliwości do każdego typu cery

Prezentujemy kremy do twarzy nawilżające. Są to preparaty z różnych serii SYNCHROLINE. Wyróżniają się silnie odbudowującą i odżywiającą strukturą, która poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi dolegliwościami. Zostały stworzone specjalnie z myślą o konkretnych typach cery. Proponowane przez nas preparaty to najwyższa jakość produktu. Dzięki nim skóra będzie czerpać wszystkie składniki, których potrzebuje. 

Serie preparatów nawilżających

  • SYNCHROUREA - to preparat o działaniu nawilżająco-zmiękczającym. Łagodzi oraz wyrównuje powierzchnię skóry. Już po pierwszym zastosowaniu nawilżającego kremu do twarzy (a także całego ciała), cera zyska dogłębną regenerację i całkowicie inny wygląd. Sprawdzi się również w przypadku alergicznego zapalenia skóry. Działanie nawilżające ma też seria SENSICURE, dostępne są w niej preparaty o konsystencji kremowo-żelowej do twarzy oraz woda micelarna.
  • Seria HYDRATIME - gwarantuje utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry. Jej flagowym produktem jest krem do twarzy nawilżający zapewniający wielopoziomowe działanie, a zawartość ceramidów wpływa na poprawne działanie bariery ochronnej.
  • Seria NUTRITIME proponuje silnie nawilżający krem do twarzy. Wykazuje działanie natłuszczające, łagodzące, pozwala zmniejszyć występowanie zmian skórnych.

Prezentowane kremy do twarzy wykazują przede wszystkim działanie nawilżające. To głównie od niego zależy kondycja naszej cery oraz proces jej regeneracji.