o marce

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE W DZIEDZINIE DERMATOLOGII

 

Synchroline®to marka włoskich dermokosmetyków oraz wyrobów medycznych. W naszym portfolio znajdują się preparaty na różne problemy skórne takie jak: trądzik pospolity, trądzik różowaty, przebarwienia, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, skóra naczynkowa, sucha, zmarszczki a także preparaty do ochrony przeciwsłonecznej.

Nazwa Synchroline® jest ściśle związana z filozofią marki, która polega na takim wyborze i łączeniu składników aktywnych w preparatach, aby ich działanie przynosiło najlepsze oraz długotrwałe efekty terapeutyczne.

  • Podejście naukowe

Już na etapie tworzenia preparatów Synchroline® wykorzystujemy naukową koncepcję łączenia składników aktywnych, tak aby ich działanie gwarantowało najlepszą skuteczność.

  • Innowacyjne formuły i nowoczesne technologie                              

Wszystkie dermokosmetyki powstały w wyniku wykorzystania i łączenia najnowszych osiągnięć z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii. 

  • Skuteczność potwierdzona badaniami i bezpieczeństwo stosowania

Działanie preparatów  Synchroline® zostało potwierdzone przez liczne badania kliniczne i laboratoryjne, dzięki czemu charakteryzują się wysoką tolerancją i bezpieczeństwem stosowania. Dermokosmetyki Synchroline® nie zawierają parabenów oraz dodatkowych substancji zapachowych.

  • Liczne międzynarodowe patenty

Posiadamy aż 24 międzynarodowe patenty (PCT- Patent Cooperation Treaty), chroniące nasze formuły i badania oraz zapewniające unikatowe podejście do problemów skórnych.

  • Uznanie naukowe

Liczne publikacje w najbardziej prestiżowych pismach medycznych potwierdzają wiarygodność i naukową wartość badań oraz dermokosmetyków Synchroline®.

  • Kompletne rozwiązania na problemy skórne

Synchroline® to wyroby medyczne i dermokosmetyki, stanowiące kompleksowe rozwiązania na problemy  skórne. Odpowiedni dobór składników aktywnych sprawia, iż preparaty działają jednocześnie na różne przyczyny tego samego problemu skóry, zapewniając w ten sposób oczekiwane efekty terapeutyczne.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 

 

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz