ochrona uv

Osoby chcące dbać o bezpieczeństwo i dobry stan swojej skóry, nie powinny zapominać o stosowaniu kremów z filtrem. Chronią przed promieniami ultrafioletowymi, wchodzącymi w skład promieniowania słonecznego. Co ważne, przed ich zbyt dużym działaniem skórę należy odpowiednio chronić przez cały rok, a nie wyłącznie w sezonie letnim. Zlekceważenie tego rodzaju zaleceń może bardzo negatywnie odbić się na jej kondycji i wyglądzie. Kremy z filtrem dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego pomogą skutecznie zabezpieczyć cerę przed negatywnym działaniem promieni UV. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

AKNICARE® Sun SPF 30, 50 ml

AKNICARE® Sun SPF 30, 50 ml

Cena podstawowa 79,00 zł -20% Cena 63,20 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • -20%
SUNWARDS Face cream SPF 50+

SUNWARDS Face cream SPF 50+

Cena podstawowa 62,00 zł -20% Cena 49,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • -20%

Kremy z filtrem - przed czym chronią?

Promieniowanie UV niszczy włókna skóry odpowiedzialne za jej elastyczność, napięcie i jędrność. W wyniku fotostarzenia pojawiają się nieodwracalne zmiany w postaci bruzd czy też głębokich zmarszczek. Bardzo niebezpiecznym zjawiskiem może być także oparzenie słoneczne lub rumień - pojawia się w przypadku rozszerzenia i uszkodzenia naczyń krwionośnych pod wpływem promieniowania UVB. Te z kolei doprowadza do powstawania poparzeń skórnych, może być również przyczyną powstawania zmian nowotworowych (mogą przybierać formę nowotworu złośliwego skóry, czyli czerniaka).

Kremy z filtrem do twarzy - właściwe zabezpieczenie przed promieniowaniem UV

Kremy z filtrem do twarzy stanowią najszybsze i zarazem najbardziej skuteczne rozwiązanie dla ochrony własnej skóry. Dobrej jakości kremy mają lekką, przyjemną konsystencję. Można je porównać do innego rodzaju produktów wykorzystywanych do codziennej pielęgnacji. Warto również zwracać uwagę na stopień ochrony i wybrać na przykład kremy z filtrem 50. Zapewniają skórze właściwy poziom bezpieczeństwa przed ewentualnym powstaniem niebezpiecznego oparzenia.

Wysokiej jakości kremy z filtrem SUNWARDS

W naszym sklepie znajdziesz produkty charakteryzujące się bardzo wysoką jakością i skutecznością działania. Krem z filtrem SPF 50+ to rozwiązanie zapewniające niezwykle wysoki stopień ochrony. Dodatkowo wykazuje także działanie nawilżające, antyoksydacyjne i łagodzące. Lekka konsystencja kremu sprawia, że nie zostawia on na skórze tłustych śladów. Dzięki temu jest wygodniejszy w stosowaniu.

Polecamy również krem do twarzy z filtrem SPF 30. Świetnie nadaje się do każdego rodzaju skóry, nawet bardzo wrażliwej. Zastosowanie technologii HAT sprawia, że dostępne produkty wykazują również działanie przeciwzmarszczkowe. Warto stosować kremy z filtrem mineralnym do ochrony własnej skóry oraz swojego zdrowia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dokonania zamówienia dostępnych produktów za pośrednictwem sklepu internetowego. Gwarantujemy najwyższą jakość, która została doceniona przez szerokie grono naszych klientów. Dołącz do nich! W razie jakichkolwiek pytań służymy profesjonalnym doradztwem.